Instagram'da Nasıl Takipçi Artırabilirsiniz?

Instagram'da Nasıl Takipçi Artırabilirsiniz?

Instagram, en popüler sosyal ağların başında geliyor, bu da Instagram’da takipçilerinizi arttırarak markanızı güçlendirmeniz için birçok fazla neden sunuyor. Birçok marka Instagram’daki takipçi kitlesini büyütebilmek için her ay ciddi reklam bütçesi ayırıyor ve bu işi yapması için sosyal medya ekibi kuruyor ya da ajans desteği alıyor. Bu yazımda kişisel hesabınızda ya da küçük işletmeleriniz için Instagram’da daha fazla takipçi kazanmak için neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim.

Daha Fazla Oku

Instagram Beğeni Servislerimiz

Instagram Beğeni Servislerimiz

Birçok insan Instagram üzerinden beğeni alabilmek için hesap açmakta ve farklı fotoğrafları yayınlamaktadır. Bundan dolayı beğeni satın alma gibi bir kavram ortaya çıkmıştır.Instagram beğeni satın al işlemlerini online yöntemler ile sosyalbayiniz.net sayfası aracılığı ile yapmanız mümkündür.

Instagram Türk beğeni satın al yolu ile elde edeceğiniz en büyük avantaj, hesabının güvenilirlik kat sayısını arttırmaktır. Özellikle fazladan takipçi almış kişiler, sayfalarını çok daha popüler bir hale getirmeye çalışırlar. Ancak bu durum genellikle farklı ve istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olur. Genellikle beğeniye önem vermeyen ve binlerce kişilik takipçi listesine sahip olan sayfalar, alay konusu olurlar. Binlerce kişinin izlediği bir hesapta beğenilerin çok çok düşük kalması bunun en büyük nedenidir. Bu yüzden beğeni satın alma noktasında bir plan üzerinden hareket edebilir ve bir sayı belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak beğenilerin Türk ya da bot hesapları tarafından gerçekleştirilmesi de çok önemli bir mevzudur.


Daha Fazla Oku

Instagram Takipçi Hizmetimiz

Instagram Takipçi Hizmetimiz


Sosyal Bayiniz, müşterilerinin sürekli tanıtım ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterileriyle birebir olarak özel çalışmalar da gerçekleştirmektedir. Sizler için en iyi sosyal medya hizmetini sunan Instagram takipçi satın alma sitesi olmak için durmadan çalışıyoruz.

Her türlü soru, talep ve önerinizle ilgili canlı destek servisimize iletişim sayfasında yer alan telefon, Skype, e-posta ve Whatsapp adresleri aracılığıyla veya sayfanın sağ alt kısmında yer alan canlı destek sistemi yoluyla 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Instagram takipçi satın alma hizmetimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Instagram takipçi satın alabileceğiniz güncel hizmetlerimiz anlık gönderim sağlayan servislerimiz sizler için artık daha da güvenli ve organik sonuçlar vermektedir. Instagram takipçi alarak hesabınızı artık daha organik sonuç veren ve etkileşimli bir hesap yapma zamanınız gelmedi mi? Adresiniz tabi ki sosyal bayiniz.net :)

Daha Fazla Oku

Instagram Takipçi Satın Almanın Hesaba Faydaları

Instagram Takipçi Satın Almanın Hesaba Faydaları

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu olan instagram, aynı zamanda birçok kişiye ekmek kapısı olmuş, birçok günümüz ünlüsünün de fenomen olma yolunda çok büyük katkılar sağlamıştır. YouTube ile birlikte sosyal medya aleminin en çok kullanılan platformu instagram varlığını çok uzun seneler daha aktif olarak sürdürecek ve birçok kişiye daha gelir kaynağı elde edecektir.

Ünlü olma yolunda insanlara en çok yardım eden bir diğer etmen, sosyal medyaya attıkları fotoğrafların ve gönderilen aldıkları beğeni oranları ve kullanıcıyı takip eden insan sayısıdır. Günümüzde birçok fenomenin hesabına bakıldığı zaman çok yüksek takipçi sayılarına ulaştıkları görülmektedir. Ünlü olma yolunda çok önemli bir adım olan instagram takipçi sayınız sitemiz sosyalbayiniz.net de siz kullanıcılar ile buluşmakta ve sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırmaktadır.


Daha Fazla Oku

Smm Panel Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

Smm Panel Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

Smm Panel Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

SMM Panel, aslında dünyada ve Türkiye'de uzun yıllardır kullanılan fakat zamanla gelişen ve değişen bir web tabanlı yazılım türüdür. Facebook'un yükselişte olduğu dönemlerde "beğeni satın alma" olayları baş gösterdi. Ardından önümüze "facebook bayilik panelleri" çıktı ve bu yazılımların kimisi lisans karşılığı satıldı, kimisi internete düştü. Bu yazılımların kaynak kodlarının çoğu zararlı ve gizli işler çeviren türdendi. Örneğin, siz bir havuza katıldığınızda öncelikle site sahiplerinin Facebook sayfasını beğenir, profillerine abone olurdunuz. Bilen bilir, "user.php" adında meşhur bir dosya tipi vardı. Bu dosyada Access Token ile izin vermiş tüm kullanıcıları yönetebilme şansınız vardı. Bu tarz zararlı ve pek fayda sağlamayan siteler, yazılımlar kendilerini tozla raflara kaldırırken piyasa bir süre duruldu. Manuel yani el ile satışlar başladı ve bu satışlar çok yüksek fiyatlardı. Hala satan var, 1.000 Takipçi 20TL gibi fiyatlara gidebiliyor. Tam o sırada hem dünyadan hemde ülkemizden "sosyal medya bayilik paneli" siteleri türedi. Artık sadece Facebook ile kısıtlı değillerdi ve içlerinde Instagram, Twitter gibi büyük sosyal medya ağlarını da barındırıyorlardı. Üstüne üstlük hesaplarınızın şifresini girmenize, access token ile erişim izni vermenize veyahut buna benzer hiç bir faaliyet yapmanıza gerek yoktu. Panel'e kayıt olursunuz, bakiye yüklerseniz ve siparişinizi oluşturursunuz. Zamanın o korsan yapımları şuan e-ticaret sitesi gibi yalnızca para karşılığı sizlere hizmet verir oldular. Siparişlerinizi takip edebiliyorsunuz, siparişlerinizi zamanlayabiliyorsunuz, otomatik paketler oluşturabiliyorsunuz, gerektiği takdirde yönetim ile destek için talep oluşturabiliyorsunuz.
 
SMM'nin açılımı Social Media Marketing'tir. Türkçemize çevirdiğimiz zaman "Sosyal Medya Pazarlama" olarak adlandıralabilir. Ama bizler ünvan olarak "sosyal medya bayilik paneli" tercihimizdir.
 
Daha Fazla Oku